80% dostaw dla stałych Klientów

Systemy paletowe

System EPAL

Od lat PalettenWerk jest największym producentem palet EPAL w Polsce i jednym z największych w Europie. Produkujemy niemal 3 mln palet tego typu rocznie. Ponadto PalettenWerk jest aktywnym członkiem stowarzyszenia producentów palet EPAL (European Pallet Association).

Działalność w ramach polskich oraz europejskich struktur EPAL umożliwia PalettenWerk współtworzenie zasad obrotu i kontroli jakości palet na rynku europejskim. Od czerwca 2015 r. Dyrektor Sprzedaży firmy PalettenWerk pełni funkcję Wiceprezesa Polskiego Komitetu Narodowego EPAL.

Obecnie nasz przedstawiciel jest zaangażowany w projekt tworzenia inteligentnej palety, innowacyjnego rozwiązania, które spełni oczekiwania gospodarki 4.0.

Zamknięte systemy paletowe

PalettenWerk współpracuje z poolami paletowymi zamkniętymi CHEP oraz LPR. Produkujemy i dostarczamy na zlecenie naszych partnerów palety różnego typu: 1200x800, 1200x1000 600x800 DU. Ich specyfikacja wynika z norm opracowanych przez każdego z tych partnerów.

Systemy paletowe CHEP oraz LPR są poolami zamkniętymi, których działalność polega na wynajmowaniu palet użytkownikom.

agencja marketingowa LAP development
Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w ustawieniach przeglądarki. Rozumiem