Zatrudnienie ponad 200 osób

Praca

Osoby zainteresowane pracą w PalettenWerk oraz Palko zapraszamy do przesyłania CV.

Praca w PalettenWerk

Prosimy o przesłanie CV na adres: Rekrutacja@palettenwerk.pl
Przed wysłaniem CV prosimy zapoznać się z Informacją dla Kandydatów (PalettenWerk).

Praca w Palko

Prosimy o przesłanie CV na adres: Rekrutacja.palko@palettenwerk.pl
Przed wysłaniem CV prosimy zapoznać się z Informacją dla Kandydatów (Palko).

Oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

    Obowiązki
  • Praca na linii produkcyjnej
  • Stała kontrola jakości wykonywanych półfabrykatów, wyrobów
  • Praca w systemie dwuzmianowym (w przypadku zwiększenia zamówień możliwa trzecia zmiana)
  • Dbałość o stanowisko pracy
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych
    Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe: obróbka/technologia drewna, stolarz
  • wykształcenie zawodowe: 3 lata doświadczenia
  • wykształcenie średnie: 1 rok doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
    Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (podstawa plus premia)
  • Niezbędne szkolenia
Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@palettenwerk.pl

agencja marketingowa LAP development